Jakie felgi do Audi TT? Felgi

Informacje

Dodany: 2020-03-26
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu
Jakie felgi do Audi TT? Felgi

Jakie felgi do Audi TT? Felgi aluminiowe można pozostawić gołe, jeśli podoba ci się ten wygląd, a proces ich wykonania pozwala im wyrzeźbić skomplikowane wzory na ich powierzchni. Ich atrakcyjność estetyczna jest jednak tylko częścią ich zalet, ponieważ oferują również znacznie zwiększoną wydajność. Powodem, dla którego felgi aluminiowe Audi pomagają w lepszej wydajności samochodu, są przede wszystkim dwa powody. Po pierwsze, są silniejsze, ale lżejsze. Pomaga to odciążyć zawieszenie, dzięki czemu samochód może lepiej pokonywać niespójności na drodze, dzięki czemu lepiej radzi sobie i zachowuje lepszą przyczepność. Ich ulepszona wytrzymałość czyni je również bardziej odpornymi na uszkodzenia, a gdy zostaną uszkodzone, można je łatwo naprawić. Są odporne na korozję, warunki atmosferyczne, ciepło i zimno. Są również doskonałymi przewodnikami ciepła, co oznacza mniej ciepła dla hamulców i opon. Zmniejszy to ryzyko awarii hamulców z powodu przegrzania, a także pomoże utrzymać hamulce dłużej przed zużyciem. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie wydajności swojego samochodu, felgi aluminiowe Audi są doskonałym wyborem. Są tańsze niż przegląd pojazdu, ale zapewniają znaczny wzrost wydajności i niezawodności, aby uzasadnić ich koszt. W rzeczywistości większość felg aluminiowych zwykle zwraca się po prostu dlatego, że wytrzymują dłużej i pomagają Twojemu samochodowi jeździć lepiej niż ich standardowe stalowe odpowiedniki.

Nawet jeśli nie posiadasz pojazdu i nie wynajmiesz go, możesz zostać ukarany na koniec okresu leasingu. Stopy, które znajdują się dzisiaj, są zwykle odporne na korozję, co pozwala na atrakcyjne wykończenie metalu, bez potrzeby malowania osłon kół, a proces produkcji pozwala na odważne projekty. Z drugiej strony stalowe koła to sprasowane blachy stalowe, które są spawane razem i muszą być pomalowane lub ukryte za pomocą osłon kół. Wysoki koszt felg aluminiowych BMW sprawia, że ​​są one atrakcyjne dla złodziei, dlatego technologia jest aktualizowana, a teraz zobaczysz stopy z nakrętkami zabezpieczającymi. Jedną z zalet takich felg jest to, że są one odporne na korozję, jeśli zastosowana zostanie odpowiednia mieszanka metali. Za wszelką cenę należy unikać magnezu, ponieważ bardzo łatwo rdzewie i jest wysoce łatwopalny. Z drugiej strony aluminium jest bardziej odpowiednie ze względu na swoje właściwości antykorozyjne. Jest to również mocny i trwały metal. Opony aluminiowe są uważane za dobre przewodniki ciepła i jako takie pozwolą zaoszczędzić dużo paliwa podczas jazdy w trudnym terenie. Minimalizują także ryzyko awarii hamulca. Skontaktuj się z dealerami Landrover i znajdź najlepsze opcje dla swojego pojazdu.

Niezależne zawieszenie na cztery koła Hondy Accord ma konstrukcję z podwójnymi wahaczami z przodu i nową konfigurację multilink z tyłu. Na drodze Accord jest napięty, ale nie karany, a sedan szybko wraca do zdrowia bez dodatkowego podskakiwania po uderzeniu w nierówność lub zanurzenie w drodze. Pakiet bezpieczeństwa jest kompleksowy z podwójnym przednim kierowcą i-SRS i bocznymi poduszkami powietrznymi, w tym bocznymi kurtynowymi poduszkami powietrznymi z systemem OPD (mrówka wykrywająca pozycję pasażera). Dodatkowo wspomaganie stabilności pojazdu VSA w połączeniu z ABS i EDB czyni te śliskie zakręty mniej trudnymi. Podsumowując, nowy Accord jest wyrafinowany i solidny i doskonale nadaje się do jazdy po Tajlandii lub jazdy po mieście. Idealny do Bangkoku-Phuket, Bangkoku-Samiu na 8-9 godzinny przejazd, jeśli tylko paliwo, benzyna E20 była tańsza! Najnowsza wersja Accorda jest gotowa na przyjęcie prestiżowych importowanych rywali z Niemiec. I naprawdę dobrą wiadomością dla potencjalnych nabywców jest to, że wszystkie ulepszenia i dodatkowe funkcje IT nie podniosły kosztów. Cena naklejki nowej Hondy Accord 2.4 EL (NAVI) wynosi 1,6 miliona THB. Dwulitrowy podstawowy model Accord kosztuje 1,2 miliona THB, a flagowy model Hondy Accord 3.5 G (NAVI) V6 przywraca ci 2,8 miliona THB.

Coraz więcej firm dodaje tę dodatkową aktualizację do nowoczesnych samochodów różnych marek i modeli. Wytrzymałość i siła to jeden z atutów zakupu samochodu wyposażonego w te koła i opony. Być może nie prowadzisz luksusowego pojazdu, ale zakup samochodu z tymi oponami sprawi, że poczujesz się, jakbyś był. Czy wiesz, że również lepiej odprowadzają ciepło niż zwykłe stalowe koła? Ten niesamowity zestaw opon ma mniejszą szansę na awarię hamulca niż koła stalowe. Nie sklep z felgami wiem, w jakim jesteś stanie, ale na lodzie i śniegu możesz liczyć na lepszą przyczepność i wyjątkową przyczepność. W regionach Cape nie dostajemy dużo śniegu i lodu, ale kiedy je dostaniemy, mogę mocno potwierdzić, że wielu kierowców nie ma felg aluminiowych w swoich samochodach, nie wspominając o tym, że nie wiem jak jeździć na lodzie.

Top